Otwarcie wystawy ANTYK NA DOTYK. ARTYSTYCZNE ODKRYCIA ARKA HAPKI W LIBIJSKIEJ PTOLEMAIS w dawnej Bibliotece Uniwersyteckiej już za nami!
Zgromadzonych gości powitali: Jego Magnificencja prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak, rektor Uniwersytetu Warszawskiego, Dziekan Wydziału Archeologii UW dr hab. Bartosz Kontny prof. ucz., dr Piotr Jaworski, kierownik badań w Ptolemais, dyrektor Muzeum UW dr hab. Hubert Kowalski, prof. ucz.
W otwarciu uczestniczył również prof. dr hab. Zygmunt Lalak, prorektor ds. badań UW oraz licznie zgromadzeni pracownicy i studenci Wydziału Archeologii Uniwersytetu Warszawskiego.
Wystawę ANTYK NA DOTYK. ARTYSTYCZNE ODKRYCIA ARKA HAPKI W LIBIJSKIEJ PTOLEMAIS w dawnej Bibliotece Uniwersyteckiej można oglądać do 2 czerwca 2024 roku.
Zapraszamy!
Fot. M. Bogacki/Wydział Archeologii UW