Spacer po historycznym kampusie UW

Zapraszamy do licytacji (POD TYM LINKIEM) wyjątkowego spaceru po wyjątkowym miejscu – kampusie Uniwersytetu Warszawskiego!

Zaproś najbliższych, rodzinę, przyjaciół, znajomych, zaskocz niepospolitym prezentem wyjątkową osobę!

Gdzie na Uniwersytecie znajduje się pałac królewski? Kto stworzył sztucznego smoka? Który uczony stworzył pierwszy syntetyczny barwnik? Gdzie stała kuzynka Wieży Eiffela? Tego dowiecie się podczas spaceru po zespole zabytkowych gmachów uniwersyteckich przy Krakowskim Przedmieściu.

Opowieści o wybitnych uczonych, wielkich odkryciach, małych sekretach, a wszystko to w scenerii bujnej zieleni i bogatej architektury.

Zwiedzając zabytkowy kampus będziesz miał okazję obejrzeć rzadko i tylko na wyjątkowe okazje udostępniane, reprezentacyjne wnętrza Uniwersytetu Warszawskiego:

• Salę Złotą, Salę Senatu i gabinet rektora w Pałacu Kazimierzowskim,
  • Salę Kolumnową w gmachu Wydziału Historii,
  • Salę Balową w Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich,

a także obejrzeć ekspozycję Muzeum UW.

Termin zwiedzania do uzgodnienia.

Całość wylicytowanej kwoty zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Gorąco zapraszamy do licytacji!