29 kwietnia 2021 OTWARTE CZWARTKI – ostatnie spotkanie dla licealistów w tym roku akademickim!

Superfarmer i 6 nagród Nobla! Wielkie osiągnięcia UW!

„Otwarte Czwartki” pozwalają licealistom zapoznać się z historią, aktualną ofertą oraz zasadami rekrutacji na studia na Uniwersytecie Warszawskim. Podczas spotkań uczestnicy dowiadują się jak krok po kroku przebiega proces rekrutacji, jakie możliwości stwarza studentom UW, jak zaangażować się w projekty badawcze oraz w jakiego rodzaju aktywnościach można uczestniczyć po zajęciach. Licealiści będą mieli także okazję poznać tradycje i historyczny, naukowy i nie tylko, dorobek uczelni liczącej sobie ponad 200 lat!

25 lutego rozpoczęła się II edycja projektu. Spotkania odbywają się w ostatni czwartek miesiąca o godz. 10.00, za pośrednictwem platformy Zoom. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo (muw@adm.uw.edu.pl). Zapisane osoby otrzymają link do udziału w spotkaniu na kilka dni przed jego terminem.

Projekt organizowany jest przez Muzeum, Biuro ds. Rekrutacji oraz Biuro Promocji UW.

Kontakt:

Muzeum Uniwersytetu Warszawskiego Top