[singlepic id=549 w=230 h=170 float=left]W najbliższą sobotę 28 lipca zapraszamy na wycieczkę rowerową po Warszawie. Start godz. 13.30, skwer ul. Bednarska 2/4.

Trasa wycieczki będzie wiodła z Powiśla przez kampus centralny UW przy Krakowskim Przedmieściu na Ochotę, gdzie powstaje najnowocześniejszy w Polsce zespół naukowo-dydaktyczny. Wyprawę poprowadzi przewodnik warszawski p. Hanna Dzielińska. Przewidywany czas trwania wycieczki ok. 2 h. Udział bezpłatny.

Wycieczka jest imprezą towarzyszącą wystawie Architektura Uniwersytetu Warszawskiego w XXI wieku, którą można oglądać w starej Bibliotece Uniwersyteckiej przy Krakowskim Przedmieściu. Organizatorami wystawy są Muzeum UW i Centrum Informacji Studenckiej UW. Mecenasi wystawy: PORR Polska SA, Eiffage Budownictwo Mitex SA i Warbud SA.

Serdecznie zapraszamy!