e-mail: j.jasik@uw.edu.pl

Studentka Wydziału Archeologii Uniwersytetu Warszawskiego, absolwentka socjologii w Wyższej Szkole Zarządzania Personelem oraz rachunkowości budżetowej i finansów publicznych na Uniwersytecie Wrocławskim.
Członek zarządu Stowarzyszenia Muzeów Uczelnianych, w którym pełni funkcję skarbnika.

Bogate doświadczenie administracyjne i finansowo-księgowe, jak również w zakresie zarządzania informacją, zdobywała, pracując w szeregu firm komercyjnych oraz w Urzędzie Miasta Halinów i Gminnym Ośrodku Kultury w Okuniewie. Od kilku lat związana z Uniwersytetem Warszawskim, zajmowała stanowisko samodzielnego referenta na Wydziale Archeologii Uniwersytetu Warszawskiego. Odpowiadała za obsługę księgową projektów badawczych (Narodowe Centrum Nauki, Narodowy Program Rozwoju Humanistyki, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego), przygotowywanie danych do raportów, ewidencję kosztów związanych z projektami badawczymi, opracowywanie oraz kontrolę pod względem formalnym i merytorycznym dokumentów finansowych i kosztowych, a także budżetów projektów badań zleconych na etapie planowania i w trakcie ich realizacji, wreszcie za współpracę z Biurem Obsługi Badań.