Obchody imienin Fryderyka Chopina były ze wszech miar udane.

Dopisała frekwencja. W auli im. Adama Mickiewicza zgromadziło się 700 osób. Wydarzenie zaszczycili swoją obecnością m.in. Jego Magnificencja prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak, rektor Uniwersytetu Warszawskiego, prof. dr hab. Ewa Krogulec, prorektor ds. rozwoju, prof. dr hab. Sambor Grusza, prorektor ds. współpracy i spraw pracowniczych, prof. dr hab. Katarzyna Chałasińska-Macukow, rektor UW w l. 2005-2012, członek Rady Muzeum UW; prof. dr hab. Juliusz A. Chrościcki, przewodniczący Rady Muzeum UW; prof. dr hab. Wojciech Tygielski, prorektor Uniwersytetu Warszawskiego ds. badań naukowych i współpracy z zagranicą w l. 2002-2008, pani Barbara Siedlicka, członek Rady Muzeum UW, prof. dr hab. Agata Dziewulska, pełnomocnik rektora ds. Platformy Zielonego Dialogu.

Fot. Mirosław Kaźmierczak