Badania wykazują, że średnio na obejrzenie jednego obiektu podczas wizyty muzealnej poświęca się… 8 sekund. Dlatego 23 kwietnia o godz. 12.00 w ramach akcji „Dzień Wolnej Sztuki” zapraszamy do Muzeum Uniwersytetu Warszawskiego na obejrzenie kilku obiektów wybranych przez nas dla was. Obiekty, które wybierzemy, kryją w sobie wyjątkowe historie – będziemy je oczywiście opowiadać.
Co to za obiekty? Co w nich jest wyjątkowego? Może obejrzeć je powoli, a nie w biegu? Jaką historię w sobie kryją? Jakie emocje wywołują? Co mówią? O tym będzie też okazja porozmawiać.

dzien 1

Udział jest oczywiście bezpłatny. Przypominamy, że to wyjątkowa okazja, żeby odwiedzić nasze muzeum w sobotę, bo weekendowo jesteśmy zamknięci.

dzien 3

Patronat nad wydarzeniem objęły Gazeta Wyborcza, Gazeta Stołeczna, Co Jest Grane24 i Radio TOK FM. Zapraszamy także na stronę wydarzenia – link.

dzien 2