[singlepic id=508 w=220 h=180 float=left]Muzeum Uniwersytetu Warszawskiego, Muzeum Fryderyka Chopina, Komisariat Rzeczny Policji w Warszawie i Koło Naukowe Recepcji Antyku „Ars Antica” zapraszają dzieci do udziału w konkursie „Wodna fantazja”. Rysować, malować, wyklejać można wszystko, co kojarzy się z królestwem wody: zwierzęta mieszkające w morzu i w jeziorze, wodne stwory i potwory, marynarzy, piratów albo policjantów patrolujących rzekę w swojej motorówce. Liczy się Twoja wyobraźnia i wyjątkowy styl! Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas Dnia Dziecka na Wodzie 2012, który odbędzie się w niedzielę 27 maja w Porcie Praskim (Warszawa, Wybrzeże Szczecińskie 6). Nagrodą są bilety wstępu do Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie, gdzie ciekawie spędzą czas i mali, i duzi.

Prace należy wysłać na adres:

Muzeum Uniwersytetu Warszawskiego
Pałac Tyszkiewiczów-Potockich
Krakowskie Przedmieście 32

Czekamy na nie do dnia 23 maja 2012!