[singlepic id=511 w=240 h=200 float=left]19 maja br. Muzeum Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza na Noc Muzeów 2012 w godzinach 19:00-1:00. Na terenie kampusu centralnego Uniwersytetu Warszawskiego będą miały miejsce następujące wydarzenia.

Sala Kolumnowa nocą
– dla zwiedzających zostanie udostępniona imponująca, klasycystyczna Sala Kolumnowa w gmachu Wydziału Historycznego przy Krakowskim Przedmieściu 26/28. Wstęp bezpłatny, ostatni wchodzący do godz. 00:45

Nocny kampus UW – zapraszamy do nocnego spaceru po kampusie głównym Uniwersytetu Warszawskiego. Podświetlone budynki uniwersyteckie po zmroku wyglądają zjawiskowo i zachęcają do spacerów!

Podróż w czasie z Muzeum UW – zapraszamy do zwiedzenia wnętrz Muzeum UW i udania się w niezwykłą podróż w czasie po uczelni. Do Muzeum zawitają goście z początków Uniwersytetu – studenci, oficerowie, damy z salonów warszawskich…

[singlepic id=513 w=210 h=180 float=left] [singlepic id=514 w=210 h=180 float=right]

Wspominając Radio Luxembourg… – prezentuje wspomnienia dawnych słuchaczy Radia Luxembourg, przekonując współczesnego widza o tym, że RL przyczyniło się do przełomowych zmian w muzyce rozrywkowej i prezentujących ją mediach. (UWAGA – wystawa będzie miała miejsce w gmachu Ambasady Wielkiego Księstwa Luksemburga, ul. Słoneczna 15).